Основним завданням КНП «ХОЦСК» являється: заготівля і переробка донорської крові та її компонентів.

В підпорядкуванні установи знаходяться:

Адміністративно – господарський відділ;
Відділ комплектування донорських кадрів;
Лабораторний центр:

  • клініко-імунологічна лабораторія
  • бактеріологічна лабораторія
  • відділ технічного контролю
  • ПЛР лабораторія

Відділ заготівлі крові та її компонентів:

  • Експедиція;
  • Виїзна бригада

Відділ карантинізації донорської плазми ;
Діагностична лабораторія СНІД

Загалом тут працює 7 лікарів з вищою медичною освітою, 6 лікарів з вищою немедичною освітою, 31 особа середнього і 27 молодшого медичного персоналу, 7 інженерно-технічних працівників та 34 інших працівника.

Вся донорська кров, що заготовляється в області, проходить обстеження на базі обласної станції переливання крові імуноферментним або імунохемілюмінісцентним методом на ВІЛ-інфекцію, гепатити «В» і «С», сифіліс. КЗОЗ «ОСПК» систематично вдосконалює роботу по заготівлі крові і отриманні з неї компонентів та препаратів, пропагує безкоштовне донорство і впроваджує в практику нові технології.

Згідно із чинним Законом України від 23.06.1995 р. № 239/95-ВР «Про донорство крові та її компонентів» передбачається урегулювання відносин, пов’язаних із розвитком донорства крові, її компонентів, у нових умовах планування, забезпечення комплексу соціальних, економічних, правових і медичних заходів з організації та захисту донорства.

На сьогоднішній день служба крові України і Хмельницької області перебуває у стані реорганізації, що вимагає часу та зусиль. Служба крові України потребує кардинальних змін в організації донорства згідно Європейських стандартів.

Графік роботи: з 8.00 до 15.00
Видача результатів аналізів: з 13.30 до 15.00; 2 пов. каб.№29
Вихідний: субота, неділя.