Повна назва Комунальне некомерційне підприємство “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ” – КНП «ХОЦСК» (з 12 листопада 2019 року)

КНП «ХОЦСК» є головним обласним центром трансфузійної допомоги у м. Хмельницьку та Хмельницькій області, що здійснює прийом донорів.

Головна мета діяльності: прийом та обслуговування донорів, заготівля донорської крові та плазми для лікувальної допомоги населенню Хмельницької області.

Наш девіз «Здай кров – врятуй життя»

Щорічно кров здають понад 20000 жителів Хмельницької області, відповідно проводиться понад 80000 обстежень донорської крові на гемотрансмісивні інфекції.

В нашому закладі:
1. Сучасне медичне обладнання.
2. Відповідальний персонал з досвідом роботи.
3. Комфортні умови для перебування донорів у закладі.
4. Кваліфіковане обстеження донорів.

Вся донорська кров, що заготовляється в області, проходить обстеження на КНП «ХОЦСК» імуноферментним або імунохемілюмінісцентним методом на ВІЛ-інфекцію, гепатити «В» і «С», сифіліс.

КНП «ХОЦСК» систематично вдосконалює роботу по заготівлі крові і отриманні з неї компонентів та препаратів, пропагує безкоштовне донорство і впроваджує в практику нові технології.

Згідно із чинним Законом України від 23.06.1995 р. № 239/95-ВР «Про донорство крові та її компонентів» передбачається урегулювання відносин, пов’язаних із розвитком донорства крові, її компонентів, у нових умовах планування, забезпечення комплексу соціальних, економічних, правових і медичних заходів з організації та захисту донорства.

На сьогоднішній день служба крові України і Хмельницької області перебуває у стані реорганізації, що вимагає часу та зусиль.

Служба крові України потребує кардинальних змін в організації донорства згідно Європейських стандартів.

Якщо ти готовий подарувати частинку себе людям, врятувати життя. Навіть тим, про яких ти не чув і вони ніколи не дізнаються, та не впізнають тебе у натовпі, запрошуємо долучитись до «ДНЯ ДОНОРА».

Унікальну можливість здати кров поряд з твоїм місцем роботи, в твоєму офісі пропонує виїзна бригада Хмельницького обласного центру крові.
Для проведення «Дня донора» необхідно лише приміщення та твоє бажання допомогти тяжкохворим, все інше – забезпечує виїзна бригада Центру крові.

При відсутності можливості провести «День донора» в вашому офісі, пропонується долучатись до «Днів донора», які проводяться на базі закладів охорони здоров’я міста Хмельницького та КНП «ХОЦСК». Щодня виїзна бригада Центру крові проводить забір донорської крові по м. Хмельницьку та районах Хмельницької області.

Щоденна здача крові відбувається в Хмельницькому обласному центрі крові за адресою вул. Г. Сковороди, 29, з 8 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.,

Зверни увагу, що здача крові потребує відповідної підготовки та відсутності протипоказань.

Інформація щодо підготовки до здачі крові та перелік протипоказань розміщена на сайті Київського міського центру крові: https://st-donor.lic.org.ua/  та оновлюється щомісячно.

Не нехтуй можливістю спасти життя людини та пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ, гепатит С, гепатит В, сифілісу, активність аланін-амінотрансферази (АЛТ), дізнайся свою групу крові та резус – фактор.

Максимальна допустима доза заготовленої крові складає 450 мл.

Ми чекаємо кожного, при наявності паспорту та ідентифікаційного коду.

Додатково інформація за телефоном: (0382) 67 – 17 – 93 (цілодобово);

(0382) 67 – 18 – 37

Режим роботи виїзної бригади з 09-30 до 14-00.

Залишити заявку колективів до Дня донора можна на нашому сайті https://st-donor.lic.org.ua/ – вкладка «Головна», донизу є підрозділ ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?, у якому вносите всі питання, які Вас цікавлять.

КНП «ХОЦСК» перебуває у функціональній підпорядкованості Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

Графік роботи КНП «ХОЦСК»:
з 8.00 до 15.00 (з понеділка по п’ятницю)

Видача результатів аналізів: з 13.30 до 15.00; 2 поверх,

Відділ формування донорських кадрів, лікар-терапевт Джура Юрій Юхимович (роб.тел. (0382) 67 – 18 – 37)
Вихідний: субота, неділя.

Контактна інформація:

Адреса: 29008 м. Хмельницький, вул. Г. Сковороди, 29

Телефон: (0382) 67 – 17 – 93 (цілодобово)
(0382) 67 – 18 – 37

E-mail: krovhm@ukr.net st_krov@ukr.net

У соц. Мережі FACEBOOK наша сторінка – КНП “Хмельницький обласний центр служби крові”: https://www.facebook.com/krovhm/?modal=admin_todo_tour