Бути донором – благородно та корисно!

Доброго дня, Шановні донори!

Бути донором – благородно та корисно!

КНП “Хмельницький обласний центр служби крові” (далі КНП “ХОЦСК”) та ТОВ «РедМед» (офіційний дистриб’ютор в Україні багатьох іноземних компаній, які займаються виробництвом медичного обладнання для банків крові, лікарень, санітарних та протиепідемічних станцій, установ біологічної інженерії, лабораторних коледжів та університетів, військових підприємств та інших медичних установ) започатковують з 06.08.2020 р. по 31.08.2020 р. акцію-лотерею – “Донор місяця!”.

Суть акції в тому, що всі донори, які здадуть кров у КНП “ХОЦСК” від 06.08.2020 р. до 31.08.2020 р. за допомогою програми Random.org приймуть участь у розиграші симолічних призів від компанії «РедМед» (див. фото). Будуть розігруватись слідуючі призи:

1) Кепка із логотипом “Я-донор” + силіконовий браслет із логотипом “МАЮ ГОНОР, БО Я ДОНОР” (2 шт.);
2) кружка червоного кольору + силіконовий браслет із логотипом “МАЮ ГОНОР, БО Я ДОНОР” (2 шт.);
3) чудовий нотатник червоного кольору із логотипом «РедМед»+ силіконовий браслет із логотипом “МАЮ ГОНОР, БО Я ДОНОР” (2 шт.);
4) чудовий термосіз логотипом «РедМед»+ силіконовий браслет із логотипом “МАЮ ГОНОР, БО Я ДОНОР” (2 шт.);
а також “ПОДЯКА ДОНОРУ УКРАЇНИ” з фоторамкою + силіконовий браслет із логотипом “МАЮ ГОНОР, БО Я ДОНОР” (2 шт.).

При бажанні донора, фоторамка із подякою може залишитись та позиціюнуватись на стелі у КНП “Хмельницький обласний центр служби крові”.

Розиграш по результатам серпня місяця буде проведено – 01.09, 02.09, 03.09. та 04.09.2020 р.
Списки донорів та результати розиграшу лотереї (програма Random) буде виставлено на нашій сторінці FACEBOOK та на сайті КНП “ХОЦСК” у вигляді скріншоту, а також персонально повідомлено переможців у телефонному режимі.
Ну і нагадуємо, що Бути донором – це надзвичайно благородна справа. Адже, здаючи кров, ви рятуєте не одне життя. Бо ніколи не знаєш, кому вона може знадобитися: новонародженій дитині чи людині, що потрапила в аварію.

Здача крові не тільки рятує життя, а й поліпшує стан здоров’я донора

Також це дуже корисно для самого донора. Широко відомо, що організм людини здатний до самовідновлення. За одну кроводачу ви віддаєте 450-500 мл крові, але ваш організм здатний відновити цей обсяг всього за два тижні. І не тільки відновити кількісно, але й якісно.
У всьому світі на донорів крові дивляться з повагою і захопленням. Приєднуйся й ти до армії небайдужих. Здай кров – врятуй життя!

З повагою, колектив КНП “ХОЦСК”