Шановні Хмельничани!

Зважаючи на важливість питання рятування життя шляхом переливання крові та на той факт, що кількість донорів значно скоротилося, для того щоб підтримати популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Хмельницькій області, КНП “Хмельницький обласний центр служби крові” оголосив рух «Корпоративне донорство» і закликає підприємства та бізнес-структури регіону долучатися до донорства!
Сьогодні – 12.11.2021р. гарний приклад цього заходу подали колективи Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) та Хмельницької обласної державної адміністрації на чолі із Головою Хмельницької обласної державної адміністрації Гамалієм Сергієм Вячеславовичем. Сергій Гамалій: Знати, що твоя кров рятує життя – важливий стимул бути донором (https://www.adm-km.gov.ua/?p=104488).

З 2014 року розвивається культура корпоративного донорства в українських компаніях та держпідприємствах. Формат корпоративного дня донора суттєво збільшує кількість регулярних донацій в країні, а разом з цим, зміцнює бренди компаній, які їх проводять у власних офісах.

Безліч успішних прикладів корпоративного донорства можна знайти за кордоном. Так, американська авіакомпанія Delta лише за 2018 рік зібрала рекордну кількість крові – 6300 літрів!

Кожна компанія використовує власні ресурси, керуючись цінностями та цілями своєї діяльності. Напрямків для розвитку соціальної відповідальності є безліч, але визначити, що принесе більшу користь суспільству іноді важко.

Саме тому КНП “Хмельницький обласний центр служби крові” пропонує конкретну можливість безпосередньої допомоги тим, хто її потребує тут і зараз, в рамках проведення корпоративного дня донора.

Переваги:

1) можливість підвищити соціальний статус Вашої організації, проявити соціальну відповідальність;
2) можливість зблизити людей в робочих колективах;
3) можливість працівників регулярно перевіряти стан свого здоров’я:
4) кожен донор має право:
– можливість безкоштовного обстеження та отримання довідки (визначається група крові, резус-належність, рівень гемоглобіну, лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів; аналіз на маркери ВІЛ (СНІД)-інфекції, гепатиту В, С та сифілісу).

Що потрібно?

– Обов’язковий дозвіл керівництва;
– Кількість бажаючих стати донорами не менше 30;
– Просторе приміщення (велика зала або декілька кімнат);
– Узгодити день проведення з координаторами Служби крові;
Наявність місця для паркування машини виїзної бригади.

Під час виїзних Днів Донора проводиться забір тільки цільної крові.

Після здачі донору видається довідка, яка пред’являється за місцем роботи (донору надається додатковий день відпочинку). Вказаний день відпочинку можна приєднати до щорічної оплачуваної відпустки або використати в інший час, протягом року, після здачі крові.

Call-центр (Відділ комплектування донорських кадрів)— (0382) 67-18-37 — підтримкa донорів, запис на прийом — з 9:00 до 15:30
Після 15:30 звертайтесь за тел. (0382) 67-17-93 (Експедиція)
Прийом донорів пн.-пт. з 8:00 до 13:00.

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові у Хмельницькій області.