Сдай кров-врятуй життя у День Святого Миколая!

Шановні Хмельничани колектив Хмельницького обласного центру служби крові вітає Вас з Днем святого Миколая!

Нехай він завжди буде присутній у Вашому житті і направляє Вас на вірний шлях, який приведе Вас до найприголомшливішим відкриттів. Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття, нехай Святий Миколай оберігає Вас від усіх бід та напастей і життєвих негараздів.

Нагадуємо всім, бажаючим стати донором, що сьогодні третя субота місяця, а отже КНП “Хмельницький обласний центр служби крові” приймає донорів з 9:00 до 13:00.

Бажаємо всім мешканцям м. Хмельницького та Хмельницької області гарно посвяткувати та подарувати шанс на порятунок багатьом людям
Хтось здає кров вперше, а хтось вчергове, як і кожні 2-3 місяці, своєю веселою компанією. Для когось це буде спроба, а для когось вже стиль життя!
Ми надзвичайно вдячні кожному за Ваш подарунок  життя для інших!

У День Святого Миколая ми також вітаємо наших постійних донорів.

Наше святкування було б неповним без підтримки та допомоги наших спонсорів RedMed, а також “таємного санти”, який подарував на, вчергове призи від RedMed, приніс нам браслетики, гарні блокноти (2 шт.), кружки та кепки (по 2 шт.) із логотипами “Я донор”, грамоти “Донор місяця” (2 шт.) та пауербанки (2 шт.) для подарунків, які будуть розіграні за допомогою лотереї у кінці грудня місяця між донорами!
Дякуємо всім
Любимо та цінуємо Вас!

Нагадуємо, що – Здавати кров та її компоненти під час пандемії COVID-19 безпечно!