Вітаю Вас шановні хмельничани!

Я – Столяр Ярослав, лікар-трансфузіолог, 07.12.1971 р.н., освіта вища.
Працюю заступником директора КНП «Хмельницький обласний центр служби крові».
Являюсь кандидатом до Хмельницької районної ради від Політичної Партії «За конкретні справи» по виборчому округу №6 (м. Хмельницький, Лісовогринівецька ТГ, Аркадіївецька ТГ, Гнатовецька ТГ, Пашковецька ТГ, Печеськівська ТГ, Стуфчинецька ТГ, Терешовецька ТГ, Шпичинецька ТГ).
Народився і проживаю в м. Хмельницький, по вул. Зарічанській 14/2, тут пройшло моє дитинство. Живу по вул. Степана Бандери, 8.
Вчився я у звичайних загальноосвітніх школах №16, №22.
Добре знаю наше місто: його затишні вулиці, двори, будинки та сквери. Маю сім’ю: жінку та сина (17 років). На собі відчув всі проблеми із садочками, школами та повсякденним життям нашого міста.
Як лікар-трансфузіолог маю великий досвід роботи у національній системі донорства України як складової частини системи громадського здоров’я.
Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку.
Пропагую, впроваджую і підтримую регулярне добровільне та безоплатне донорство крові. Особливо у цей важкий час пандемії на COVID-19.
Головною метою діяльності депутата вважаю – cтворення сильної та незалежної Європейської України, забезпечення прав і свобод громадян нашої держави.
Впровадження системних реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом мають вивести охорону здоров’я нашої держави на високий європейський рівень, а також забезпечити рівноправний та своєчасний доступ пацієнтів до якісних та безпечних компонентів донорської крові у достатній кількості. Забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.
Головним пріоритетом реформ у державно-правовій сфері вважаю продовження процесу децентралізації та розвитку місцевого самоврядування. Виконавча влада має стати зручним інструментом для громадян.
Відродження українського села – розвиток агропромислового комплексу, малого та середнього фермерства, що повинно лягти в основу боротьби з проблемою безробіття на селі.
Проголосуйте до Хмельницької районної ради за політичну партію
«За конкретні справи» – у виборчому бюлетені №10, та підтримайте мене, Столяра Ярослава № 04 у виборчому бюлетені до Хмельницькоії районної ради.
В свою чергу обіцяю, що наша політична сила:
– Залучимо молодь до активної участі в містобудуванні та створенні перспективних планів.
– Продовжимо допомагати охороні здоров’я – ремонтувати приміщення, осучаснювати обладнання та забезпечувати медпрацівників першочерговими засобами.
– Розробимо зрозумілу систему дозвільно-контрольних процедур за принципом «Єдиного вікна» в системі архітектури і будівництва. Затвердимо плани розбудови кожного населеного пункту громади.

З повагою, Ярослав Столяр